Лечение алкоголизма в центре АТОС
О нашем центре
Наркомания
Алкоголизм
Игромания
Услуги
Фотогалерея
Общественная деятельность
В средствах массовой информации
Книжная полка
Описание наркотиков
Распространенность наркомании
Диагностика наркомании
Лечение наркомании
Здоровье и наркотики
Наркотики: закон и криминал
Общество и наркотики
Распространенность алкоголизма
Диагностика алкоголизма
Лечение алкоголизма
Здоровье и алкоголь
Алкоголь: закон и криминал
Общество и алкоголь
Распространенность игромании
Диагностика игромании
Лечение игромании
Здоровье и игра
Игра: закон и криминал
Общество и игромания

Общественная деятельность

8 мая 2008 г. Участие в работе круглого стола по проблемам детской наркомании.

Профессор Ю.Пакин был приглашен для участия в работе круглого стола, организованного в рамках избирательной компании в г. Киеве, где выступил с анализом ситуации и рядом предожений по профилактике и борьбе с наркоманией.

ОТЧЕТ О РАБОТЕ КРУГЛОГО СТОЛА.

Голова Шевченківського району та кандидат на посаду столичного міського голови Віктор Пилипишин закликав політиків до серйозної дискусії щодо проблеми дитячої наркоманії. Про це він заявив 8 травня під час круглого столу «Дитяча наркоманія - шлях до дегенерації суспільства».

Серед першочергових ініціатив у боротьбі з наркоманією Віктор Пилипишин запропонував налагодити профілактику захворювання, особливо у середовищі учнів середніх шкіл, а також створити спеціальну муніципальну службу психологічної підтримки для дітей, які зіткнулися з проблемою наркотиків.

«Сьогодні проблема дитячої наркоманії чомусь незаслужено забута політиками, а між тим вона актуальна, як ніколи. - відзначив Віктор Пилипишин. - 80% споживачів наркотичних речовин у столиці - це молоді люди, які починають свій наркотичний «стаж» ще у підлітковому віці. Між тим, у місті серед дітей не проводиться жодної профілактичної роботи Як правило, ми лише ліквідовуємо наслідки, але не хочемо усувати причини. А кількість наркозалежних зростає і якщо вона досягне 7% від загальної чисельності населення у країні незворотними будуть процеси дегенерації. Тому сьогодні я хочу, щоб в суспільстві розпочалася серйозна дискусія щодо даної проблеми. Щоб політики від популізму перейшли до реальних дій і почали вирішувати конкретні проблеми. Впевнений, що проблему нарко та алкозалежності потрібно включити у концепцію національної безпеки. Я зібрав за цим столом спеціалістів та людей, які на власному досвіді відчули усі жахи наркотичної залежності для того, щоб отримати кваліфіковану пораду і використати їхній досвід у процесі боротьби з дитячою наркоманією. Упевнений, що лише разом ми подолаємо цю хворобу і дамо нашим дітям шанс на щасливе майбутнє».

У роботі «круглого столу» взяли участь Ігор Лотоцький, директор громадської організації «Кроки життя»; Олександр Ахмєров, віце-президент благодійної міжнародної організації «Сходи»; Юрій Пакін, науковий керівник центру терапії залежностей «Атос» та інші спеціалісти у галузі боротьби з наркозалежністю.

Нагадаємо, що в Україні лише офіційно зареєстровано 107 тис. наркозалежних, насправді ця цифра в 10-15 разів більша. 95% з них - це молодь у віці 15-30 років.

По материалам: www.intv.ua и http://vp.kiev.uaДля прохождения лечения в нашем центре звонить:
из Украины (044)430-7759   из России (81038044)430-7759   из Европы и США (0038044)430-7759