Лечение алкоголизма в центре АТОС
О нашем центре
Наркомания
Алкоголизм
Игромания
Услуги
Фотогалерея
Общественная деятельность
В средствах массовой информации
Книжная полка
Описание наркотиков
Распространенность наркомании
Диагностика наркомании
Лечение наркомании
Здоровье и наркотики
Наркотики: закон и криминал
Общество и наркотики
Распространенность алкоголизма
Диагностика алкоголизма
Лечение алкоголизма
Здоровье и алкоголь
Алкоголь: закон и криминал
Общество и алкоголь
Распространенность игромании
Диагностика игромании
Лечение игромании
Здоровье и игра
Игра: закон и криминал
Общество и игромания

Общественная деятельность

Работа в общественной организации.

Збільшити...

Центр терапии зависимостей АТОС является коллективным членом Всеукраинской общественной организации "Ассоциация защиты общества от наркомании". Ниже приводится описание основных направлений деятельности ассоциации.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація захисту суспільства від наркоманії».

В рамках становлення громадянського суспільства в Україні та, зокрема, з метою задоволення спільних інтересів своїх членів у сфері профілактики та боротьби з наркоманією за ініціативою ряду фахівців та громадських активістів у грудні 2001 року була створена Всеукраїнська громадська організація «Асоціація захисту суспільства від наркоманії», яка зареєстрована в Міністерстві юстиції за №1725.
Асоціація має осередки в більшості областей України. Членами Асоціації можуть бути фізичні особи, які досягли 18 років та необмежені судом у дієздатності, Трудові колективи підприємств, установ та державних організацій, а також громадські організації приймаються до Асоціації в якості Колективних Членів. Передбачений інститут Почесних Членів, які залучаються до роботи в Асоціації як консультанти і радники з найбільш важливих та актуальних питань статутної діяльності. Вищим виборним органом Асоціації є Координаційні рада, яку очолює Президент Асоціації.
Головним завданнями і одночасно напрямками діяльності Асоціації визначені наступні:
 розробка та участь в реалізації профілактичних проектів по створенню несприятливого середовища для наркоманії в українському суспільстві, пропаганда здорового способу життя як одного з ключових елементів сучасної національної ідеї в Україні, сприяння державі у забезпеченні заходів по відродженню наркоманів як морально-відповідальних особистостей, залучення до цієї роботи інших громадських організацій та координація їх діяльності;
 створення механізмів громадської експертизи стану наркоманії в Україні та контролю за ефективністю діяльності державних органів, відповідальних за профілактику та боротьбу з наркоманією, сприяння державі у виконанні нею її міжнародних зобов’язань у цій сфері.

Для вирішення вищевказаних завдань Асоціація розпочала роботу і вже встановила партнерські стосунки з рядом активних громадських організацій, що діють у сфері подолання наркоманії.
Налагоджені робочі контракти з Радою національної безпеки і оборони України, Комітетом з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України, відповідним Головним управлінням СБУ, Комітетом з контролю за наркотиками МОЗ України, представник Асоціації увійшов до складу нещодавно реорганізованої Національної координаційної ради боротьби з наркоманією при Кабінеті міністрів України.
Засновники, Члени та Колективні Члени Асоціації розуміють складність та відповідальність взятих на себе завдань і висловлюють впевненість, що спільними зусиллями держави і громадян явище наркоманії буде обмежене і поставлене під пильний контроль суспільства в інтересах як українського народу, так і міжнародної спільноти.
Щиро запрошуємо всіх громадян України та іноземних громадян, керівників підприємств та організацій, учбових та виховальних закладів, а також потенційних спонсорів до співпраці.

Почесний президент Асоціації
генерал-полковник О.К.Шарков

http://stopdrug.org.ua/Для прохождения лечения в нашем центре звонить:
из Украины (044)430-7759   из России (81038044)430-7759   из Европы и США (0038044)430-7759